Kumaştan Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kumaştan Bebek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kumaş kullanarak çok şirin ve sevimli küçük bebekler yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda yine rastladığımız çok güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Resimli anlatımlara göre kendiniz de yapabilirsiniz.

Evde kumaştan bebek yapmak için öncelikle güzel bir renge sahip kumaş elde ettikten sonra alttaki gibi çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Biraz emek isteyen bir oyuncak yapma çalışması olsa da sıkılmadan kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay kumaştan bebek yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz gezdirebilirsiniz. Kolay yapılan kumaş oyuncak yapımı çalışmalarını sitemizde çokça kez bulabilir ve hepsini inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay kumaş oyuncak çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza oyuncak bez bebekler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kumastan-bebek-nasil-yapilir2

kumastan-bebek-nasil-yapilir

 

Daha önce paylaştığımız Makarnadan Süs Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir