Kumaştan Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kumaştan Bebek Yapmak

Kumaştan bebek yapımı ile ilgili daha önceki yazılarımızda resimli anlatımlar paylaşmıştık. Bu yazımızda da sizlere kolay bebek yapımı olarak kumaştan bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Evde kumaştan bez bebek yapmak isteyenler olabilir.

Onlar için paylaştığımız bu güzel ve kolay anlatımlı oyuncak bebek çalışmasını sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarının detaylı anlatımlarına ulaşacağınız sitemizde birbirinden değişik ve güzel oyuncak şablonları da yer alıyor.

Kumaştan bebek yapmak için paylaştığımız benzer çalışmalara da yine sitemizden ve altta benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kumastan-bebek-yapilisi

Stoff Baby – fabric baby – bébé tissu – stof barn – bebê tecido – bambino tessuto

 

Daha önce paylaştığımız Kaşıktan Bebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir