Kumaştan Cep Telefonu Şarj Askılık Yapmak

 

 

0

 

Kumaştan Cep Telefonu Şarj Askılık Yapmak

Evde kolaylıkla kumaştan bu güzel çalışmayı yapabilir ve sizde cep telefonunuz için prize asılan şarjlık yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapabilmek için ihtiyacınız olan şey sadece kumaş ve iğne iplik… daha sonra resimli anlatımda bulunan adımları takip ederek sizde aynısını kolaylıkla ve eğlenerek yapabilirsiniz. Çoğu zaman şarj için cep telefonumuzu prize yakın yerlere koyarız. Fakat hep aklımız acaba geçerken birisi dokundu mu? düştü mü? kablosundan çıktı mı? gibi soru işaretleri takılır.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı yaparak bu soru işaretlerinden kurtulmuş olursunuz. Kumaştan cep telefonu şarj askılık yapmak için resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

 

 

Gördüğünüz gibi kumaştan cep telefon askılığı yapılmış. Sizde bu çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz. Hatta malzeme olarak keçe de kullanabilirsiniz. Keçeden cep telefon askılığı yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay gibi görünüyor, yapmanız gereken iğne iplik ile veya dikiş makinesi ile oluşturduğunuz şablonları birbirine eklemek… bu keyifli çalışmayı yaptıktan sonra şarj askılığınızı çantanızda taşıyabilir ve gittiğiniz yerlerde prize asarak, telefonunuzu güvenle şarj edebilirsiniz. Gerçekten pratik olan bu çalışmaya benzer bir anlatımı şampuan kutusundan şarj askılığı şeklinde paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde karşınıza çıkabilir. Kolay gelsin.

source : http://www.positivelysplendid.com/2014/06/diy-fabric-phone-charging-station.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Minimon Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir