Kumaştan Çiçekli Lastik Toka Yapılışı


Kumaştan çiçekli lastik toka yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda bulacağınız resimli anlatımda kumaştan lastik toka yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde bu tür çalışmalar yaparak çeşitli takılar yapabilirsiniz. Evinizde kendi elbiseleriniz için kombin yapacağınız renklerde tokalar yapabilirsiniz.

Evde kumaştan çiçekli lastik toka modeli yapmak için altta ilk olarak kumaş parçasına yapraklar için makas ile kıvrımlar kesilmiş. Ardından iğne iplik ile yuvarlak hale getirilen çiçeğin üzerine toka tutacağı eklenmiş. Sizde buna benzer bir şekilde kumaştan çiçekler yapabilir ve ister toka ister takı tasarımında kullanabilirsiniz.

Kumaştan çiçekli toka yapmak için daha önce de farklı çalışmalar paylaşmıştım. Takı tasarım bölümünde kumaştan yapılan toka çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Evde toka yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar bu makalemin hemen sonunda da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri kumaştan toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-cicekli-lastik-toka-yapilisi

fabrica insurrecturos – fibbia tessuto – hebilla tela – boucle tissu – Schnalle Stoff – buckle fabric

Kumaştan çiçek yapmak isteyenler de bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde kumaştan çiçek yapmak isteyenler için takı tasarım bölümünde ve kumaş işleri bölümlerinde değişik çalışmalar da paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kumaştan Çiçekli Lastik Toka Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*