KUMAŞTAN DİŞ OYUNCAK YAPMAK

 

 

2

 

Kumaştan diş oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak diş yaparak çocuklarınızın odasında süs olarak da kullanabilirsiniz. Kumaş veya farklı malzeme de kullanarak yapabilirsiniz.

İçini pamuk veya yün ile doldurduktan sonra beyaz kumaşı dikip işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu tür süs yastık modeli yapabilir ve evinizi güzelleştirmede de kullanabilirsiniz. Yine turistik yerlerde satıp para kazanabileceğiniz bir oyuncak olduğunu da söylemek isterim.

Kumaştan diş oyuncak yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaştan diş şeklinde oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Yada evinizi güzelleştirmek için yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

kumastan-dis-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız YÜN İPTEN KARTONLA PONPON NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. implant dedi ki:

    kızım görse bunu mutlaka isterdi

  2. Nuray dedi ki:

    ilginize teşekkür ederiz. gerçekten güzel ve çocukların seveceği türden çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir