KUMAŞTAN DİŞ OYUNCAK YAPMAK


Kumaştan diş oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kumaştan oyuncak diş yaparak çocuklarınızın odasında süs olarak da kullanabilirsiniz. Kumaş veya farklı malzeme de kullanarak yapabilirsiniz.

İçini pamuk veya yün ile doldurduktan sonra beyaz kumaşı dikip işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu tür süs yastık modeli yapabilir ve evinizi güzelleştirmede de kullanabilirsiniz. Yine turistik yerlerde satıp para kazanabileceğiniz bir oyuncak olduğunu da söylemek isterim.

Kumaştan diş oyuncak yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaştan diş şeklinde oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Yada evinizi güzelleştirmek için yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-dis-oyuncak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on KUMAŞTAN DİŞ OYUNCAK YAPMAK

  1. ilginize teşekkür ederiz. gerçekten güzel ve çocukların seveceği türden çalışmalar…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*