Kumaştan Gömlek Süsü Yapmak

 

 

0

 

Bazen arkadaşlarımda görüyorum ve gömleklerinin önüne yaka şeklinde aşağıya doğru güzel bir süs oluyor. Bunu genelde hazır satılıyor. Fakat ben araştırdım ve nasıl yapılacağını buldum. Size bu yazımda kendin yap projesi olarak kumaştan gömlek süsleme çalışması paylaştım.

Paylaştığım resimli anlatımda kumaştan gömlek süsü yapmak isteyenlere adım adım nasıl yapılacağını gösteren aşamalı bir tarif buldum. Yapmanız gereken süsü nasıl yapacağınızı düşünmek ve hangi malzemeyi kullanacağınızı seçmek yeterli olacaktır.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı resimli anlatımdaki gibi kıvrımlı yapıp daha sonra gömleğinize veya beğendiğiniz kazaklara da dikebilirsiniz. Bu sayede mevcut elbiselerinizi çok değişik ve yeni elbiselere dönüştürebilirsiniz.

 

 

İnanın bu çalışmayı yaptıktan sonra sizi görenler yeni bir elbise aldığınızı düşünecekler. Kumaştan gömlek süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-gomlek-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29279702

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kumaştan Kedi Köpek Minderi Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir