KUMAŞTAN HAVUZ KIYAFETİ YAPMAK


kumastan-havuz-kiyafeti-yapmak-424x415

Kumaştan havuz kıyafeti yapmak isteyenler olabileceğini düşünüyorum. Dikişsiz havuz kıyafeti hazırlamak veya kumaş parçasını vücudunuza sararak harika bir deniz kenarı elbisesi veya bikini üstü kıyafeti yapabilirsiniz. Bu tür kumaş parçalarını dikiş gerekmeden katlama ve dolama usulü mayo bikini üstü kıyafet olarak da kullanabilirsiniz.

Şal olarak kullanacağınız ince kumaşları bu tür kıyafetler yapma da kullanabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da anlatımlı olarak nasıl yapıldığı gösteriliyor. Gösteren bayan arkadaşın yaptığı gibi sizde deniz kenarında mayo bikini üstü olarak kullanabilir ve rahat hareket edebilirsiniz.

Bu tür şal ve bikini üstü şal çalışmalarını yapmak hem kolay. Hem de kısa sürdüğü için uğraşmanıza gerek kalmaz. Bu güzel çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


source

kumastan-havuz-kiyafeti-yapmak

TIĞ İŞİ YILDIZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*