Kumaştan Hello Kitty Bebek Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çocuklarınız için yapabileceğiniz güzel bir kumaştan hello kitty bebek yapmak için resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda yer alan adımları takip ederek sizde kumaştan çok güzel bu çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kumaştan hello kitty bebek yapmak için sanırım daha önce keçeden yapımını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine çok güzel bir hello kitty bebek yapmak için resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda gösterilen çalışmada aranılan malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • yün veya pamuk.
  • iğne iplik.
  • makas.

Malzemeler gördüğünüz gibi oldukça kolay. Yapmanız gereken şablonu bilgisayarınızdan çıktı almak ve kumaş parçalarının üzerinde kopyasını çıkarıp makas ile kesmek. Daha sonra parçaları tek tek dikip, içine pamuk veya yün tıkarak ağız kısmını dikmeniz gerekiyor. Daha sonra parçaları birbirine tekrar diktikten sonra hello kitty bebek modeli ortaya çıkmış olacak. Şimdi sizleri evde kumaştan hello kitty oyuncak yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 

 

kumastan-hello-kitty-bebek-yapmak

Son karedeki gibi sizde bu güzel çalışmayı tamamlayabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Bu tür güzel oyuncaklar yapıp satışa da sunabilirsiniz. Evde kumaştan hello kitty oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza gelecek. Onları da inceleyebilirsiniz. Kumaştan oyuncak yapmak için birçok çalışmayı ise kumaş işleri ve oyuncak kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler sitemizdeki kendin yap bölümünü inceleyebilirler. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/10537021

 

Daha önce paylaştığımız Kartondan Minyatür Şömine Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir