Kumaştan Kabak Şeklinde Pofuduk Yastık Yapmak

 

 

0

 

Kumaştan evinize şık kabak şeklinde yastıklar yaparak hem süsleyebilirsiniz. Hem de rahat pofuduk yastık sahibi olabilirsiniz. Bu güzel çalışmada dikkat etmeniz gereken resimli anlatımda ki adımları doğru uygulamak ve kabak şeklinde pofuduk yastık modelini güzelce tamamlayabilirsiniz. Bu yazımda sizlere kumaştan kabak şeklinde pofuduk yastık yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uyguladıktan sonra sizde bu güzel kabak yastık modelini evinize yapabilirsiniz. Evinizdeki klasik yastıklardan sıkıldıysanız, bu çalışmadaki kabak yastık modelini yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kumaştan kabak yastık modeli yapmak için öncelikle malzemeler şöyle ;

  • farklı renkte kumaş. ( koyudan açığa doğru renkler )
  • makas.
  • düğme.
  • iğne iplik.
  • dikiş makinesi.
  • pamuk veya yün.

 

 

Öncelikle resimli anlatımdaki gibi pizza şeklinde tüm parçaları dilim dilim ayarlamanız gerekiyor. Dilim şeklinde ayarladığınız kumaş parçalarını resimli anlatımdaki gibi diktikten sonra içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Çalışmayı anlatımdaki gibi adımları takip ederek yaptıktan sonra kabak şeklinde kumaştan yastık modelini de tamamlamış olursunuz. Kumaştan yastık yapmak için daha önce de sitemizde yer alan kendin yap ve dekorasyon bölümü ile kumaştan yapılanlar bölümünde çeşitli paylaşımlarım oldu. Bu yazımda da paylaştığım kabaktan kumaş yastık yapmak için çalışmayı da seveceğinizi tahmin ediyorum. Şimdi sizleri kabak şeklinde kumaştan yastık yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-kabak-seklinde-pofuduk-yastik-yapmak

Kumaştan kabak şeklinde yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kendinize göre değiştirebilir veya farklı şekilde yapmayı deneyebilirsiniz. Kabak yastık modeli ile evinizi hem güzelleştireceksiniz. Hem de kabak şeklinde yastıklara da sahip olmuş olacaksınız. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/213156782

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Tahtadan Minyatür Masa Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir