Kumaştan Kedi Yastık Modeli Yapmak


kumastan-kedi-yastik-modeli-yapmak-200x415

Evde kumaştan kolay yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde kedi şeklinde çok güzel yastık modeline sahip olacaksınız. Evde kumaştan kedi yastık modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız paylaşılmış.

Aşamaları takip ederek sizde kumaştan kolay yastık modeli yapabilirsiniz. Kedi biçiminde yastık yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kedi yastık modeli yaparak satıp para da kazanabilirsiniz.

Bu tür sevimli çalışmalar her zaman para etmiştir. Sizde yapımını kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Evde kolay kedi yastık yapmak için daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.


Sizde zorlanmadan evde kolay kedi yastık modeli yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan kedi yastık modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-kedi-yastik-modeli-yapmak

source : http://stylowi.pl/41758545

Evde Kumaştan Kolay Dinozor Oyuncak Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*