KUMAŞTAN KEDİLİ KAPI NOT ASKISI YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan kedili kapı not askısı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuk odası kapısı, ebeveyn odası kapısı için yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın şablonunu altta bulacaksınız.

Öncelikle kalın bir kartondan şablonu çıkartarak, üzerini puantiyeli desenlere sahip kumaşla kaplamanız yeterli olacaktır. Kedi süs çalışmasında oyuncak göz kullanabilirsiniz. Anlatımlı kedi kapı askısı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan çok farklı olan bu güzel çalışmayı ben çok beğendim.

Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede yapabilir ve sizde evinizdeki kapılarda kullanabilirsiniz. Kapı süsü olarak genelde bu tür çalışmalar yeni yeni ülkemizde sevilmeye başlanıyor. Hatta üzerine güzel notlar da dikebilir ve kedi kapı süsü olarak da kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemeyi unutmayın. Kumaştan kedi kapı süsü yapmak için paylaştığım çalışma da aklınıza takılan bir yer olursa sormaktan çekinmeyin. Çünkü ben aynısından yapmayı düşünüyorum.

 

 

En kısa sürede yapıp, resimlerini de sosyal medya hesabımızdan yayınlayacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-kedi-kapi-not-askisi-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir