Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak

kumastan-kivrimli-yastik-susu-yapmak-517x415

Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve örnek resim bulunuyor. Resimli anlatımdan nasıl yapıldığını örnek bölümünden kavrayıp sizde yastıklara kıvrımlı harika süsler yapabilirsiniz.

Kıvrım yapmak için rastgele değil, şablonda gözüken resimli anlatıma göre yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden yapabilirsiniz. Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsleme çalışması için paylaştığım kendin yap projesinde yer alan şablonu mutlaka kullanmalısınız.

Resimli örnekte tüm detaylar verilmiş. Kıvrım yapmayı öğrenebilir ve evinizdeki tüm yastıklara uygulayabilirsiniz. Evde kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yastıklarınıza güzel kıvrımlara sahip kılıflar yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-kivrimli-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280158

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*