Kumaştan Kıvrımlı Yastık Süsü Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve örnek resim bulunuyor. Resimli anlatımdan nasıl yapıldığını örnek bölümünden kavrayıp sizde yastıklara kıvrımlı harika süsler yapabilirsiniz.

Kıvrım yapmak için rastgele değil, şablonda gözüken resimli anlatıma göre yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kumaştan veya farklı malzemeden yapabilirsiniz. Evde kumaştan kıvrımlı yastık süsleme çalışması için paylaştığım kendin yap projesinde yer alan şablonu mutlaka kullanmalısınız.

Resimli örnekte tüm detaylar verilmiş. Kıvrım yapmayı öğrenebilir ve evinizdeki tüm yastıklara uygulayabilirsiniz. Evde kıvrımlı yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde yastıklarınıza güzel kıvrımlara sahip kılıflar yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan kumaştan kıvrımlı yastık süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kumastan-kivrimli-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29280158

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Süs Patik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir