Kumaştan Kolay Süs Yapılışı


kumastan-kolay-sus-yapilisi-620x415

Kumaştan Kolay Süs Yapılışı

Saten kumaştan süs yapmak veya çiçek yapmak isteyenler olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı gelin birlikte yapalım. Çok güzel ve basit bir süs çiçek çalışması olup, öğrenerek kısa sürede yapabileceksiniz. Kumaştan süs nasıl yapılır diyenlerin seveceği güzel bir çalışma arkadaşlar.

İki renk kumaş kurdeleden süs yapmak için adım adım kıvırma ve resimli anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu güzel çalışmayı küçük veya büyük yaparak sarkaç süs olarak da yaparak kullanabilirsiniz. Kapı eşiklerine veya süslemeyi düşündüğünüz yerlerde kullanabilirsiniz.


Kumaştan süs nasıl yapılır diyenler olabilir. Kumaş kurdeleden süs yapımı diyebiliriz aslında bu güzel çalışmanın adına. Eğlenceli ve kısa süren bir çalışma.

Süs çalışmasına eklemeler yapabilirsiniz. Boncuk katabilir ve sim de serpere parlak güzel kumaş süs elde edebilirsiniz. Süs çalışmasını geliştirebilirsiniz arkadaşlar. Ben şimdilik böyle yapılanı buldum değişik olanlarını bulunca görüşmek üzere. Kolay gelsin.

kumastan-kolay-sus-yapilisi
Kumaştan Kolay Süs Yapılışı

Parça Keçeden Çiçek Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*