KUMAŞTAN KURDELE ATAÇLI KİTAP AYRACI YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan kurdele ataçlı kitap ayracı yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyifle kitap okurken kullanabilirsiniz. Bu tür sevimli kitap ayraç çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı kitap ayraç çalışmasında kurdele şekli öne çıkarılmış. Bu sayede kitap okurken dikkatiniz dağılmaz ve kaldığınız yeri hemen işaretleyip, sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kumaştan kolay ayraç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kumastan-kurdele-atacli-kitap-ayraci-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir