KUMAŞTAN KURDELE ATAÇLI KİTAP AYRACI YAPMAK

1x1.trans

Kumaştan kurdele ataçlı kitap ayracı yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyifle kitap okurken kullanabilirsiniz. Bu tür sevimli kitap ayraç çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı kitap ayraç çalışmasında kurdele şekli öne çıkarılmış. Bu sayede kitap okurken dikkatiniz dağılmaz ve kaldığınız yeri hemen işaretleyip, sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kumaştan kolay ayraç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest


kumastan-kurdele-atacli-kitap-ayraci-yapmak

TAHTA ÇUBUKLA KOLAY TAKI KUTUSU YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*