Kumaştan Kurdele Lastik Toka Yap

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere kendiniz kolaylıkla yapabileceğiniz güzel ve basit bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay lastik toka yapmak için daha önce de çok güzel takı çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Kumaştan kurdele lastik toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapmanız gerektiği bölüm bölüm gösterilmiş. Sizde evde lastikten toka yapabilir ve kurdele şeklinde toka modeli yaparak kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kombin olarak kullanabilirsiniz.

Kurdele lastik toka yapıp turistik yerlerde satarak ek kazanç da elde edebilirsiniz. Dilerseniz çokça yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz.

Evde kurdele toka yapmak için benzer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan kurdele lastik toka yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kumastan-kurdele-lastik-toka-yap

source : http://www.repiny.com/pin-7479.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Parlak Taşlı Kolye Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir