KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK

1x1.trans

Kumaştan kurdele toka yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evde yapabilirsiniz. Evde kumaştan toka yapmak istiyorsanız sitemizdeki eğitici çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hem anlatımlı çalışmalar sayesinde kısa sürede toka yapmayı öğrenebilirsiniz.

Hemde satış amaçlı bu tür ürünler ortaya çıkarıp, güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş kurdele toka yapımı çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza harika kelebek toka modelleri yapabilirsiniz. Yeni toka yapımı ve kelebek toka modelleri ile ilgili anlatımları daha önce de paylaşmıştım.

Onlar da bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kelebek toka çalışmaları sayesinde adım adım nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel takılar ve tokalar yapabilirsiniz.


Aşamalı çalışmalar sayesinde kurdele toka yapmak için kumaş veya kendinize göre malzemeler kullanarak çok şık takılar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-kurdele-toka-yapmak

KEÇEDEN YAŞLI DEDE MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*