Kumaştan Kurdele Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Kumaştan Kurdele Yap

Kumaştan kurdele yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere kolay bir şekilde kumaştan kurdele yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Kolay kurdele yapımı sayesinde sizde bu çalışmayı öğrenebilecek ve evinizde el yapımı kurdeleler yapabileceksiniz.

Evde kolay bir şekilde kumaştan kurdele yaparak süs veya takı çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdele yapmak içim kumaş veya keçe de kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş kurdele çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde kumaştan kurdele yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

kumastan-kurdele-yapimi

Bänder aus Stoff – Bänder aus Stoff – rubans en tissu – bånd lavet af stof – fitas de tecido – nastri in tessuto

 

Daha önce paylaştığımız Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir