KUMAŞTAN MIKNATISLI KEDİ SÜS YAPMAK

 

 

 

kumastan-miknatisli-kedi-sus-yapmak-564x415

 

 

Kumaştan mıknatıslı kedi süs yapmak için paylaştığım çalışma da şablon ve nasıl yapıldığı gösteriliyor. Adım adım sizde kartondan kedi taslağını ortaya çıkarıp, bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Anlatımlı kedi oyuncak yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benziyor.

Hemen bu yazımın altında o örneklere ulaşabilirsiniz. Öncelikle kartondan kedi şablonunu ortaya çıkarıp, kestikten sonra kumaşla veya keçeden bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Kumaşla yapmanızı öneririm. Çünkü içine mıknatıs da koyacaksınız. Anlatımlı kumaş mıknatıslı kedi süsü yaparak para kazanabileceğinizi de söylemek isterim.

Aşamalı çalışmalı kumaştan veya benzer malzemeden yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kumaştan mıknatıslı kedi süsü yapmak için paylaştığım çalışmayı çeşitli şekillerde de kullanabilirsiniz.

Süs olarak yapacağınız bu güzel çalışmayı sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak veya anneler günü hediyesi olarak da yapıp verebilirsiniz. Oldukça güzel olan bu çalışmayı ben çok beğendim. Evde yapmayı düşünüyorum. Sizlerde yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımlı keçe kedi süsü yapmak veya kumaştan kedi süs mıknatıslı yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-miknatisli-kedi-sus-yapmak

source

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*