KUMAŞTAN MİNYATÜR KALP YASTIK SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan minyatür kalp yastık süs yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kalp şeklinde yastık yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Evde bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Minyatür olarak yapıp anahtarlık veya kapı süsü yada sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kumaştan kalp yastık süs yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan kalp yastık yapmak için içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapıp keyifle kullanabilirsiniz.

Süs olarak kullanabilir veya fazlaca yapıp satabilir para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan sarkaç süs veya minyatür kalp çalışmaları sayesinde sizde eğlenceli zamanlar geçirerek bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız minyatür çalışmayı süs amaçlı evinizde her türlü yerde kullanabilirsiniz.

 

 

Arabaya sarkaç süs yapmak isterseniz de bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanacağınız sarkaç süs örneği belki de size farklı fikirler verecektir. Bu yüzden bence inceleyip, sık kullanılanlara kayıt etmelisiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-minyatur-kalp-yastik-sus-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir