Kumaştan Minyatür Kalp Yastık Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan kalp şeklinde yastıklar yapabilirsiniz. Bir de bunları minyatür olarak da yapabilirsiniz. Evde minyatür kalp yastık yapıp magnet olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken arkasına bir mıknatıs yerleştirmek ve metal olan her yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Evde kumaştan yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Benzer birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz. Kumaştan kalp yastık yapmak için malzemeler de çok basit. Kumaştan minyatür kalp yastık yapmak için gerekli malzemeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz. ;

  • pamuk.
  • kumaş.
  • iğne iplik.
  • makas.

Kumaştan kalp yastık yapmak için resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel minyatür yastık süsler yapabilirsiniz. Evde minyatür kumaş yastık modeli yaparak çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı anahtarlık olarak da düşünebilirsiniz. Daha önce kumaştan kalp anahtarlık yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Benzer bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kumaştan minyatür kalp yastık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kumastan-kalp-yastik-yapmak

Minyatür kalp yastık yapmak için resimli anlatımdaki çalışmayı değişik kumaş parçalarından yapabilirsiniz. Kumaştan minyatür kalp anahtarlık da yapabilirsiniz. Çeşitli şekillerde bu süs çalışmasını yapabilir ve kullanabilirsiniz. Evde minyatür kalp yastık magnet olarak da yapıp buzdolabınızda süs olarak kullanabilirsiniz. Bu çalışmanın farklı renkte veya farklı boyutlarda olanından yapıp turistik yerlerde de satışa sunabilirsiniz.

Kalp şeklini kumaş üzerine çizip kestikten sonra dikiş makinesi ile etrafını dikebilir veya iğne iplik ile elde de dikebilirsiniz. Pamuk koymak için aralık bıraktığınız yerden pamuğu da koyduktan sonra o aralığı dikip kapatmanız yeterli olacaktır. Evde bu tür çalışmalar yaparak hem yeni hobiler edinmiş olursunuz. Hem de eğlenceli zamanlar geçirmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/169400

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Kitaplardan Gizli Bölme Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir