KUMAŞTAN MİNYATÜR MANTAR SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan minyatür mantar süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı ve anlatımı sayesinde yararlanıp yapacağınız bu sevimli çalışmayı süs amaçlı eviniz için yapabilirsiniz.

Evde bu tür el becerisi isteyen çalışmaları yapmayı seviyorsanız, sizde bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanarak kumaştan veya keçeden mantar şeklinde süs çalışması yapabilirsiniz. Evinizde süs veya çocuk odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş mantar süs çalışmalarını sizde yapıp kullanabilirsiniz. Kolay yapılan süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz güzel hobilere sahip olmuş olursunuz. Kolayca yapabilir ve oyuncak olarak da çocuklarınıza sağlıklı oyuncak üretmiş olursunuz.

 

 

Benzerlerini fazlaca ve farklı kumaşlarla yada renklerle yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş mantar çalışması sayesinde sizde kısa sürede yapıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kumastan-minyatur-mantar-sus-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir