KUMAŞTAN OYUNCAK AYI YAPMAK ŞABLONLU

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere oyuncak ayı yapmak için güzel bir şablon paylaştım. Hem yapılmış örneğinin resmi bulunan çalışmada şablon da yer alıyor.

Bu güzel çalışmayı bilgisayardan çıktı aldıktan sonra kumaş veya polar kumaşı türünde bir malzemede kalıp olarak kullandıktan sonra içini pamuk veya yün ile doldurmanız yeterli olacaktır.

Oyuncak göz için kırtasiyelerde satılan göz takımlarından satın alabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar yaparak çocuklarınıza aynı zamanda sağlıklı oyuncaklar da yapmış olursunuz.

Sitemizde amigurumi oyuncak yani örgü oyuncak çalışmalarından da yararlanmanızı öneririm. Evde kolay oyuncak yapmak için birçok çalışmanın şablonunu da yine sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Evde oyuncak yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan mutlaka yararlanabilirler. Çünkü şablonu bulunuyor. Şimdi sizleri oyuncak ayı yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-oyuncak-ayi-yapmak-sablonlu

source : http://www.repiny.com/pin-1216.html

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN OKUL ÖNCESİ HARFLİ SAAT YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir