Kumaştan Oyuncak Yapmak Şablonlu

1x1.trans

Evde kumaştan oyuncak yapmak için şablonunu paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama gösterilmiş. Oyuncağın içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım oyuncak şablonları sayesinde sizde evinizde güzel oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kumaştan oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aranılan malzemeler ise şöyle ;

  • içi için yün veya pamuk.
  • iğne iplik.
  • oyuncak şablonu.

Evde kumaştan oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel bebek oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde keçeden oyuncak yapmak içinde daha öncede güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da çok güzel kız bebek oyuncak yapılmış.

Sizde aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı aldıktan sonra kumaş üzerine kopyasını çıkarabilir ve makas ile kestikten sonra parçaları tek tek içini yün veya pamuk doldurarak oluşturabilirsiniz. Parçaları oluşturduktan sonra kumaş bebek oyuncak çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.


kumastan-oyuncak-yapmak-sablonlu

Bu şablonu farklı kumaştan da yapmayı deneyebilirsiniz. Kalıpları çıkarttıktan sonra iç malzemesini yün, pamuk türü yumuşak malzemelerden doldurabilirsiniz. Oyuncağın aynısını belki yapamazsınız ama benzerini mutlaka yapacaksınız. Bazen öyle oluyor, resimli anlatımda bakıyorum aynısını yapıyorum. Sonuç ise resimli anlatımdaki barbie bebek benim yaptığım ise çim adam gibi olup çıkıyor. Bu tür durumlarla sizde karşılaşabilirsiniz. Fakat yılmayın ve tekrar tekrar nerede hata yaptığınızı bulup, harika bir şekilde çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/38283605

Kartondan Süslü Çanta Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*