Kumaştan Papyon Toka Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan papyon toka yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde papyon şeklinde tokalar yapabilirsiniz. Kumaştan kurdele şeklinde toka yapmak için daha önce sizlere resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay papyon takı yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek harika takılar yapabilirsiniz.

Elbiseleriniz de kombin için yaparken toka konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu güzel çalışmanın farklı çeşitlerini yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kurdele şeklini kumaş malzemesinden yapabileceğiniz gibi keçeden de yapabilirsiniz. Daha önce keçeden papyon yapmak için çeşitli resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmalara benzer birçok anlatımı ve içeriği kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Kumaştan papyon toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kumastan-papyon-toka-yapmak

Kumaştan papyon toka yaptıktan sonra bu güzel çalışmadan fazla fazla yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları sitemizde çoklukla bulabilirler. Hemen bu makalemin altında da benzer yazılar bölümünde papyon yapımı ile ilgili çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Keçeden papyon yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde yer alan keçe ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz. Sizde evde kumaştan kurdele toka yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Evde kumaştan yapılan çalışmaları yine sitemizde yer alan kumaş işleri bölümüne uğrayarak bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40751428

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli İpten Nasıl Bileklik Örülür başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir