Kumaştan Papyon Toka Yapmak

kumastan-papyon-toka-yapmak2-596x415

Evde kumaştan papyon toka yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde papyon şeklinde tokalar yapabilirsiniz. Kumaştan kurdele şeklinde toka yapmak için daha önce sizlere resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde kolay papyon takı yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek harika takılar yapabilirsiniz.

Elbiseleriniz de kombin için yaparken toka konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu güzel çalışmanın farklı çeşitlerini yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kurdele şeklini kumaş malzemesinden yapabileceğiniz gibi keçeden de yapabilirsiniz. Daha önce keçeden papyon yapmak için çeşitli resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmalara benzer birçok anlatımı ve içeriği kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Kumaştan papyon toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-papyon-toka-yapmak

Kumaştan papyon toka yaptıktan sonra bu güzel çalışmadan fazla fazla yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları sitemizde çoklukla bulabilirler. Hemen bu makalemin altında da benzer yazılar bölümünde papyon yapımı ile ilgili çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Keçeden papyon yapmak gibi daha birçok çalışmayı sitemizde yer alan keçe ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz. Sizde evde kumaştan kurdele toka yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Evde kumaştan yapılan çalışmaları yine sitemizde yer alan kumaş işleri bölümüne uğrayarak bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40751428

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*