Kumaştan Sandalye Kılıfı Yapmak

 

 

0

 

KUMAŞTAN SANDALYE KILIFI NASIL HAZIRLANIR

Daha önce evde kumaştan sandalye kılıfı yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlamıyorum. Ancak eski penyeden kılıf yapmak veya ona benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi olarak kumaştan sandalye kılıfı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan çalışmayı adım adım yapabilmeniz için tüm ayrıntılar ve detaylar net bir şekilde verilmiş. Yapmanız gereken kumaş veya benzeri bir malzemeyi kullanarak evde sandalyelere veya koltuklara kılıf yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Böylece para harcamadan çok küçük masraflarla evinizdeki tüm eşyalara yeni kılıflar hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizi kumaştan sandalye kılıfı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kumastan-sandalye-kilifi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29921674

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Ev Terliği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir