Kumaştan Sandalye Kılıfı Yapmak

1x1.trans

KUMAŞTAN SANDALYE KILIFI NASIL HAZIRLANIR

Daha önce evde kumaştan sandalye kılıfı yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlamıyorum. Ancak eski penyeden kılıf yapmak veya ona benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi olarak kumaştan sandalye kılıfı yapmayı gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda yer alan çalışmayı adım adım yapabilmeniz için tüm ayrıntılar ve detaylar net bir şekilde verilmiş. Yapmanız gereken kumaş veya benzeri bir malzemeyi kullanarak evde sandalyelere veya koltuklara kılıf yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmalarla evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Böylece para harcamadan çok küçük masraflarla evinizdeki tüm eşyalara yeni kılıflar hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizi kumaştan sandalye kılıfı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.


kumastan-sandalye-kilifi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29921674

Kumaştan Ev Terliği Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*