Kumaştan Simli Yaka Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay çalışmalar ile elbiselerinizi süsleyebilir ve yenileyebilirsiniz. Bu yazımda size evde kumaştan simli yaka yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Sizde evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmalardan yapabilir ve kıyafetlerinize simli yaka modeli yapabilirsiniz. Simli yaka yapmak için öncelikle paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği ve şablonu nasıl hazırlayacağınız gösteriliyor.

Yapmanız gereken resimli anlatımdaki adımları uygulayarak yaka kısmını ortaya çıkarmak. Daha sonra simlerle üzerini süsleyerek yakayı kullanmak istediğiniz bir elbiseye dikmek yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı beğendiğiniz koyu renkteki elbiselere uygulayabilirsiniz. Böylece onları yeni almış gibi tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Yaptığınız simli yaka süsüne sahip elbiselerinizi görenler yeni aldığınızı düşünecekler. Şimdi sizleri evde kumaştan simli yaka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kumastan-simli-yaka-yapmak

source : http://stylowi.pl/29281897

 

Daha önce paylaştığımız Saten Kumaştan Süper Mini Etek Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir