KUMAŞTAN SIRT ÇANTASI YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan sırt çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha önce de paylaşımlarımız olmuştu. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kumaş sırt çanta çalışmaları ile sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kumaş sırt çanta modeli sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Daha önce de sizlere kumaştan çanta yapmak veya kumaş cüzdan yapımıyla alakalı birçok şablonu paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kumaş çanta örnekleri ve modellerine ulaşarak sizde güzel eşyalar üretebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş çanta yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

kumastan-sirt-cantasi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN PİKACHU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir