KUMAŞTAN SÜS KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Kumaştan süs kaktüs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilir ve süs niyetine hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarının anlatımlarını sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Kolayca yapılışını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek veya keçeden kaktüs çiçeği yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımda şablon ve aşamalar detaylı olarak verilmiş. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenerek sizde kısa sürede kumaştan kaktüs çiçek süs çalışması yapabilirsiniz.

 

 

Öğrendikten sonra yapımı daha kolay gelecek çalışmayı fazlaca yapıp, sevdiğiniz komşunuza hediye olarak da verebilirsiniz. Yada fazlaca farklı renkte yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumastan-sus-kaktus-cicegi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KRAPON KAĞIDINDAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir