Kumaştan Tavşan Sepet Yapmak

 

 

0

 

Evde kumaştan tavşan sepet yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel resimli anlatım sayesinde harika tavşan sepet modelleri yapılabilmektedir. Kolay yapımı sayesinde resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli oluyor.

Evde kumaştan yapılan sepet çalışmalarına ek olarak bu gün paylaştığım kendin yap projesinde çok güzel ve eğlenceli bir kumaştan sepet yapma projesi paylaştığımı düşünüyorum.

Evde kumaştan tavşan sepet yapmak için paylaştığım resimli anlatımda öncelikle kumaştan tavşan şekillerini yapmanız gerekiyor. Daha sonra sepetin tamamını yaptıktan sonra tavşanları sepetin içine dikmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yapımını resimli anlatımdan kolayca anlayacağınızı düşünüyorum. Kumaş işleri ile uğraşan bayanlar özellikle bu güzel çalışmayı hiç zorlanmadan yapabilirler. Şablonu resimli anlatımda bulunan çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kumaştan tavşan sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kumastan-tavsan-sepet-yapmak

source : http://stylowi.pl/22069512

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Tavuk Şeklinde Yumurta Sepeti Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir