Kumaştan Tavuk Şeklinde Yumurta Sepeti Yap

 

 

0

 

Evde kolay yapılan kumaş işlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kumaştan tavuk şeklinde yumurta sepeti yapmak isteyen ev hanımları için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda tavuk şeklini çıkarabilmeniz için kumaşı nasıl bir şablonla dönüştüreceğiniz gösterilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi tavuğun her iki parçasını oluşturmak ve daha sonra küçük ayrıntıları yapmak.

Evde kumaştan tavuk yumurta sepeti yapmak için sanırım buna benzer daha önce bir çalışma paylaşmıştım. Ancak o çalışma örgü yumurta sepeti şeklinde idi.

Şimdi tam hatırlayamıyorum ama bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kumaştan tavuk yumurta sepeti yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

kumastan-tavuk-seklinde-yumurta-sepeti-yapmak

source : http://stylowi.pl/29274976

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Yıldız Bebek Tulumu Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir