Kumaştan Tırtıl Oyuncak Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım en güzel örneklerden birisindeyiz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için bir şablon paylaştım. Yapımı detaylı gösterilmiyor. Ancak şablon olarak tüm parçaların resimleri mevcut.

Bu sayede sizde şablonu bilgisayarınızdan çıktı alıp, kumaş üzerine terzi kalemi ile kopyasını çıkarıp, terzi makası ile parçaları kesebilirsiniz. Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım şablonu kullanarak çok güzel şirin tırtıl oyuncaklar yapabilirsiniz.

Daha önce de evde oyuncak tırtıl yapmak için çok güzel resimli anlatımlar ve anlatımlı videolar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine benzer olarak çok güzel bir sevimli tırtıl oyuncak modelinin yapımını paylaştım. Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kumaş.
  • terzi makası.
  • kalem.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.
  • oyuncak göz.

 

 

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra şablonda ki parçaları tek tek oluşturmanız gerekiyor. Parçaları yaptıktan sonra içini yün veya pamuk ile doldurabilirsiniz. İğne iplik ile dikiş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra tüm parçaları birbirine ekleyerek oyuncak tırtıl çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan oyuncak tırtıl yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kumastan-tirtil-oyuncak-yapmak

Evde kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmadaki parçaları bir araya getirerek farklı kumaşlardan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde farklı renkte veya desende kumaştan tırtıl oyuncak yapmak için bu güzel çalışmayı kendinize göre de geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/35623363

 

 

Daha önce paylaştığımız Pamuk Prenses Yedi Cüceler Yüz Maskeleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir