KUMAŞTAN TORBA ÇANTA YAPIMI

 

 

0

 

Kumaştan torba çanta yapımı için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim. Sizde beğenecek ve yapmayı düşüneceksiniz. Bu tür çalışmalarla hem kendimize yeni çantalar yapmış oluruz.

Torba şeklinde çantayı değişik kumaşlarla ve desenli malzemelerle yaparak ortaya daha değişik çanta modelleri de çıkarabilirsiniz. Bu tür çanta veya torbalar yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabileceğinizi söyleyebilirim.

Evden kolay çanta yapımıyla ilgili sitemizde birçok kez bu tür çalışmaların detaylı anlatımını paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde zorlanmadan kısa sürede mükemmel çalışmalar ortaya çıkaracaksınız.

Anlatımlı kumaş çanta çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize hediye edeceğiniz güzel el çantaları oluşturabileceksiniz.

 

 

Kolay yapılan el çanta modelleri ile sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmaları ile sizde sevdiklerinize hediye olarak bu tür çalışmalar yapıp takdim edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kumastan-torba-canta-yapimi

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN KÜÇÜK ÇANTA YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir