Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016

 

 

1

 

Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016

Kumaştan yapılan çalışmaları bu başlıkta sizlere paylaşacağım. Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma olan kumaştan cüzdan, kumaştan gözlük kesesi, kumaştan kredi kartı torbası ve kumaştan yapılan diğer eşyaların yapılışını anlatan resimli anlatımları paylaşacağım. Sizde evinizde artık kumaş parçalarını değerlendirebilir ve bu çalışmalara benzer kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz.

 

 

Kumaştan yapılan çalışmalar olarak paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde bu güzel çalışmaları kendinize, eşinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Kumaştan kalemlik dahi resimli anlatımlarda yer alıyor. Kumaştan yapılan diğer çalışmaları ise sitemizde yer alan kumaş kategorisinde bulabilirsiniz. Gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Sizde bu çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilir ve kendiniz evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

source : http://www.craftynest.com/2011/02/handbag-set-coin-purse-tissue-pouch-pen-sleeve-eyeglass-case-business-card-pocket/

Stoffartikel – fabric articles – articles en tissu

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Taç Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Kredi Notu dedi ki:

    Yok artık kumaştan bu derece farklı ürünler yapmak çok başarılısınız. Takipteyim paylaşımların devamını bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir