KUMAŞTAN YASTIK SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Evde klasik yastıklarınızdan sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım süsleme yöntemini sizde evinizde yastıklara uygulayabilirsiniz.

Kumaştan yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve nasıl yapacağınız paylaşılmış.

Kumaştan yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Sitemizde keçeden yastık süsü yapmak veya kumaştan yastık süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak birçok çalışma yer alıyor.

Onlara da göz atmayı unutmayın. Hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay yastık süsü yapmak için alttaki örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kumastan-yastik-susu-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir