KUMAŞTAN YASTIK SÜSÜ YAPMAK


Evde klasik yastıklarınızdan sıkıldıysanız, bu yazımda paylaştığım süsleme yöntemini sizde evinizde yastıklara uygulayabilirsiniz.

Kumaştan yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve nasıl yapacağınız paylaşılmış.

Kumaştan yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Sitemizde keçeden yastık süsü yapmak veya kumaştan yastık süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak birçok çalışma yer alıyor.

Onlara da göz atmayı unutmayın. Hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay yastık süsü yapmak için alttaki örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-yastik-susu-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*