Kumaştan Yıldız Bebek Tulumu Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay bebek tulumu yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara benzemiyor. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde kumaştan yıldız bebek tulumu yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan kumaş çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Öncelikle kumaş malzemesini resimli anlatımda gösterildiği şekilde kesip biçmeniz gerekiyor. Daha sonra iğne iplik veya dikiş makinesi ile diktikten sonra bebeğinize veya sevdiğiniz birisinin bebeğine yıldız şeklinde tulum yapıp hediye edebilirsiniz.

Evde kumaştan bebek tulumu yapmak için sanırım daha önce bu tür bir paylaşımım olmamıştı. Umarım beğenirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizde çok güzel kumaştan bebek tulumları yapabilirsiniz.

 

 

Kumaştan bebek tulum modeli için resimli anlatımda örnek gösteriliyor. Şimdi sizi kumaştan yıldız şeklinde bebek tulumu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-yildiz-bebek-tulumu-yapmak

source : http://stylowi.pl/29255849

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Tel Bükme Kalp Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir