Kurbağa Etamin Örneği

 

Bu yazımda sizlere çok güzel bir etamin örneği paylaştım. Daha önce hayvan etamin örneği paylaştığımı hatırlamıyorum. İnsan etamin örneği, çocuk etamin örneği veya araba etamin örneği gibi birçok şekilde yeni etamin örnekleri paylaşmıştım.

Bu yazımda ise ilk kez hayvan etamin örneği paylaşmış olacağım. Kurbağa etamin örneğinden yararlanarak sizde bu güzel kurbağa çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan etamin kategorisinde benzer birçok yeni etamin örneklerine ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın da altında karşınıza benzer etamin örnekleri veya çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kurbağa etamin örneği olarak sanırım ilk kez bir hayvanın etamin örneğini de paylaşmış oldum. Yine hayvan etamin örnekleri bulduğumda bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri yeni kurbağa etamin örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

kurbaga-etamin-isleme-ornegi

source : http://www.repiny.com/pin-7467.html

Daha önce paylaştığımız Renkli İpten Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*