Kurbağa Şeklinde Patik Modeli Yapmak

1x1.trans

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın anlatımını paylaşmadım. Ancak kurbağa şeklinde patik yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Gerçekten çok şirin duruyor.

Yapımını gösteren anlatımı bulunca yine bu yazıya ekleyeceğim. Kurbağa patik modeli yapmak için daha önce benzer olarak arabalar animasyon filmindeki araba patik modelinin yapımını paylaşmıştım.

Bu tür çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Fakat hayvan şeklinde patik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Şimdi sizleri evde kurbağa şeklinde patik modeli yapmak isteyenler için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmaları buldukça ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.


kurbaga-seklinde-patik-modeli-yapmak

source : http://www.patronesgratisdetejido.com/2014/10/pantuflas-del-sapo-pepe.html

Evde Kolay Örgü Ayakkabı Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*