Kurbağa Şeklinde Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere bir çalışmanın anlatımını paylaşmadım. Ancak kurbağa şeklinde patik yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Gerçekten çok şirin duruyor.

Yapımını gösteren anlatımı bulunca yine bu yazıya ekleyeceğim. Kurbağa patik modeli yapmak için daha önce benzer olarak arabalar animasyon filmindeki araba patik modelinin yapımını paylaşmıştım.

Bu tür çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza çıkabilir. Fakat hayvan şeklinde patik modeli yapmak için sanırım daha önce benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Şimdi sizleri evde kurbağa şeklinde patik modeli yapmak isteyenler için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmaları buldukça ilerleyen günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

 

kurbaga-seklinde-patik-modeli-yapmak

source : http://www.patronesgratisdetejido.com/2014/10/pantuflas-del-sapo-pepe.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Örgü Ayakkabı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir