KÜRDAN ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR EV ANAHTARLIK YAPMAK

1x1.trans

Kürdan çubuğundan minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde paylaştığım kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak yapabilirsiniz.

Minyatür sanatıyla ilgileniyorsanız ve minyatür ev anahtarlık yapmak istiyorsanız bu güzel örnekle çalışmalara başlayabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi isterim.

Anlatımlı minyatür ev yapmak veya minyatür anahtarlık yapmak için paylaştığım fimo hamuruyla yapılan çalışmalar da ilginizi çekebilir. Onları da inceleyebilirsiniz.


Anlatımlı minyatür çalışmalar sayesinde hem keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hem de nasıl yapıldığını öğrenerek birçok güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdan-cubugundan-minyatur-ev-anahtarlik-yapmak

DALMAÇYALI DESENLİ PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*