KÜRDAN ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR EV ANAHTARLIK YAPMAK

 

 

0

 

Kürdan çubuğundan minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde paylaştığım kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs olarak yapabilirsiniz.

Minyatür sanatıyla ilgileniyorsanız ve minyatür ev anahtarlık yapmak istiyorsanız bu güzel örnekle çalışmalara başlayabilirsiniz. Anlatımlı minyatür ev yapmak için paylaştığım çalışmanın benzerleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi isterim.

Anlatımlı minyatür ev yapmak veya minyatür anahtarlık yapmak için paylaştığım fimo hamuruyla yapılan çalışmalar da ilginizi çekebilir. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı minyatür çalışmalar sayesinde hem keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hem de nasıl yapıldığını öğrenerek birçok güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayla şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdan-cubugundan-minyatur-ev-anahtarlik-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız DALMAÇYALI DESENLİ PARA CÜZDANI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir