Kürdandan Minyatür Ev Yapmak

kurdandan-minyatur-ev-yapmak-468x415

Kürdandan minyatür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir minyatür proje paylaştım.

Evde kolay yapabileceğiniz bu güzel çalışmada malzemeleri kolaylıkla evinizde temin edebilir ve küçük minyatür ev çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde minyatür kürdan ev yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kürdandan minyatür ev yapmak için paylaştığım anlatımlı resimlerde sırasıyla ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür minyatür çalışmalar ile evinizde ki vitrini süsleyebilirsiniz. Bu tür minyatür işleri yapıp, turistik yerlerde güzel paralara da satabilirsiniz.

Daha önce de minyatür ev yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kürdandan minyatür ev yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdandan-minyatur-ev-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-chinese-house-sharpener/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*