Kürdandan Minyatür Ev Yapmak

 

 

0

 

Kürdandan minyatür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir minyatür proje paylaştım.

Evde kolay yapabileceğiniz bu güzel çalışmada malzemeleri kolaylıkla evinizde temin edebilir ve küçük minyatür ev çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde minyatür kürdan ev yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kürdandan minyatür ev yapmak için paylaştığım anlatımlı resimlerde sırasıyla ne yapılması gerektiği paylaşılmış.

Zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür minyatür çalışmalar ile evinizde ki vitrini süsleyebilirsiniz. Bu tür minyatür işleri yapıp, turistik yerlerde güzel paralara da satabilirsiniz.

 

 

Daha önce de minyatür ev yapmak için çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kürdandan minyatür ev yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdandan-minyatur-ev-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-chinese-house-sharpener/

 

Daha önce paylaştığımız İple Zincirden Kolay Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir