KÜRDANLA MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK

 

 

0

 

Kürdanla minyatür kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğenebilirsiniz. Anlatımlı minyatür maket çalışmasını yaparken keyifli zaman geçireceksiniz. Kürdandan yapılan minyatür kafes maketi için paylaştığım bu güzel çalışmayı yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Anlatımlı maket çalışmalarını sitemizde minyatür kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı kürdan maket çalışmalarını buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Kürdandan yapılan maket çalışmalarını zorlanmadan kısa sürede yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Anlatımlı karton minyatür kuş kafes süsünü fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kolayca yapabilmeniz için detaylı anlatımı olan çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kurdanla-minyatur-kus-kafesi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız SALAŞ ÖRGÜ MODELLERİ 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir