KÜRDANLA ÖRGÜ MANDALA BROŞ YAPMAK

 

 

0

 

Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kürdan çubuğundan örgü nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Bu tür garip çalışmalar her zaman dikkatimi çekmiştir.

Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı detaylı bir şekilde altta aktarılan çalışmaya benzer daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer varsa da zaten karşınıza hemen bu yazımın altından çıkacaktır.

Örgü bakımından birçok çalışmayı ve paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Sizde bu tür örgü çalışmaları veya broş örnekleri yapıyorsanız bize iletebilirsiniz. Kürdanla örgü mandala broş nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede yaparak sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

 

 

Broş veya kürdanla örgü yapmak için paylaştığım çalışma da anlatımlı video yer almıyor. Onu bulunca sonradan yazıya ilave edeceğim. Kürdanla örgü mandala yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

kurdanla-orgu-mandala-bros-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE ÇOCUKLARA KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir