Kurdele Boncuktan Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay takı yapmak için bu gün size çok güzel bir kendin yap projesi paylaştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada kurdele boncuktan bileklik yapmak için anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel takılar yapabilirsiniz. Evde güzel takı yapmak için daha önce çok güzel çalışmalar paylaştım.

Takı tasarım kategorisine göz atacak olursanız birçok güzel resimli anlatıma sahip çalışmalara ve kendin yap projelerine ulaşabilirsiniz. Evde sizde kolay ve güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Kurdele boncuk bileklik veya daha değişik çalışmalar yaparak para kazanacak ürünler oluşturabilirsiniz.

Evde kurdele boncuktan bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adımları takip ederek bu güzel ve enfes çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kurdeleden boncuk bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • kurdele malzemesi.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • boncuk.
  • takı bağlantı ucu.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra kurdeleyi boncukların arasına iki kat gelecek şekilde iğne iplik geçirerek dizmeniz gerekiyor. Resimli anlatımda nasıl gideceğiniz ve aşamalar gösterilmiş. Yapmanız gereken iğne ile boncuktan ipi geçirip araya iki kat kurdele veya benzeri malzemeyi getirerek ilerlemeniz gerekiyor.

 

 

Bu sayede kurdele boncuk bileklik yapmak için çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri kurdeleden inci boncuk bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kurdele-boncuktan-bileklik-yapmak

Evde bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapılacağını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.heygirl.com.tr/forum/viewtopic.php?f=57&t=54172&start=130

 

 

Daha önce paylaştığımız Spor Ayakkabı İpinden Bileklik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir