Kurdele Lastik Toka Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay lastik toka yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda aşama aşama nasıl yapacağınız belirtilmiş. Evde kurdele toka yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Kurdele lastik toka nasıl yapılır diyenler için daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. O çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz.

Evde basit lastik toka modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Takı Tasarım ” bölümünde benzer birçok takı çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımını paylaşmıştım.

Sizde evde kurdeleden lastik toka yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmaları inceleyebilirsiniz. Bu yazımın altında benzer birçok güzel takı çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Takı çalışmalarını buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri kurdele lastik toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

kurdele-lastik-toka-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7493.html

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir