Kurdele Nakış Teknikleri Resimli

 

 

0

 

Sizlere bu yazımızda birçok resimli örnek ile kurdele nakış tekniklerinden paylaşımlar yapacağız. Bu sayede sizde bilmiyorsanız, kolay bir şekilde kurdele nakış tekniklerini basit bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Birbirinden değişik ve farklı kurdele nakış tekniklerini altta paylaştığım farklı anlatımlardan yararlanarak yapılışını öğrenebilirsiniz. Yine yazımın sonunda karşınıza kurdele nakış tekniklerini gösteren detaylı bir de video bulunmaktadır.

Dikiş nakış işleri bölümüne eklediğim bu çalışmaya benzer çalışmaları yine yazımın sonunda benzer yazılar bölümünde de görebilirsiniz. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kurdele nakış işlerinin örneklerini bu yazımda detaylı ve farklı anlatımlarla bulabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatımlarda nasıl yapıldığı detaylı olarak görülmektedir.

Fakat ben yapımını bilmediğim için detaylı anlatamıyorum. Ancak farklı çalışmaların hepsini bir çatı altında toplamayı başardım. İstediğiniz çalışmayı kullanabilir ve yapmaya çalışabilirsiniz. Yaptığınız benzer çalışmalar varsa mutlaka bize https://www.facebook.com/makalepark üzerinden gönderin ve yayınlayalım.

 

 

 

 

Üstte birbirinden farklı kurdele nakış işlerinin örneklerinin yanı sıra, yine üstte yer alan videoyu izleyerek kurdele nakış örneklerini de inceleyebilirsiniz. Dikiş nakış kurdele işleri ile ilgili ilerleyen günlerde daha değişik çalışmaları yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Farklı çalışmaları bu yazımın sonunda yer alan benzer yazılar bölümünde de karşınıza çıkacak. Sizde inceleyebilir ve beğendiklerinizi evinizde yapmayı deneyebilirsiniz.

Kurdele nakışı yapanların seveceği bir paylaşım oldu. İlerleyen zamanlarda daha güzel içeriklerle yine birlikte olacağız hanımlar. Kendinize çok iyi bakın.

 

 

Daha önce paylaştığımız Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir