KURDELE ŞERİDİYLE BONCUKLU GERDANLIK

 

 

0

 

Kurdele şeridiyle boncuklu gerdanlık yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde çok güzel takılar hazırlayabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kolay yapılan kolye veya gerdanlık çalışmalarını sitemizde yer alan takı tasarım kategorisinde de bulabilirsiniz. Yapımını anlatan resimleri daha çok bulacağınız sitemizden bu tür çalışmaların yapımını öğrenebilirsiniz. Evde el yapımı kolye yapmak isterseniz de yine birçok güzel anlatımı sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Onları da inceleyerek harika takılar yapmayı öğreneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan boncuklu kurdele gerdanlık çalışmasının detaylı anlatımı gösterilen resimlerle baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yer olursa yorum yazın. Kolay gelsin.

source : pinterest

kurdele-seridiyle-boncuklu-gerdanlik

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI KUMAŞ BEBEK PATİĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir