KURDELE ŞERİDİYLE ÇİÇEK BUKET SARMA

 

 

0

 

Kurdele şeridiyle çiçek buket sarma yapılışı arayanlar için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı kurdele şeridinden çiçek buket yapımı çalışmasında zorlanmadan aşamaları tamamlayabilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çiçekleri bu şekilde sarmalayabilirsiniz.

Çiçekçilerin bulduğu bu tür sırları artık paylaşıyoruz. Sizde satın aldığınız bir çiçeği veya buketi bu şekilde sararak takdim ettiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu pratik bilgi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

 

 

kurdele-seridiyle-cicek-buketi-sarma

 

 

Daha önce paylaştığımız HELLO KİTTY DESENLİ PUF MİNDER YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir