KURDELE ŞERİTTEN İNCİ BİLEZİK YAPMAK

1x1.trans

Kurdele şeritten inci bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan bilezik çalışmalarını sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı bilezik yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

Sitemizde yer alan birçok çalışmayı anlatımlı olarak paylaşıyorum. Hem onları hem de bu güzel çalışmayı mutlaka denemelisiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmaları arıyorsanız sitemizde bolca bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında birçok güzel bilezik yapma çalışmaları veya bileklik yapmak için modeller yada anlatımlar yer alıyor.

Onları da incelemelisiniz. Kolay yapılan bilezik çalışmaları sayesinde kıyafetlerinize uyumlu kombinler yapabileceksiniz. Kıyafet kombin işlerinde takı önemli bir yere sahiptir. Takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyum sağlayacak güzel takılar yapabilirsiniz.


Takı yapmayı öğrenerek çokça yapıp farklı yaptığınız takı çalışmalarını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde satıp para kazanabileceğiniz bu güzel takı çalışmaları sayesinde sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli bilezik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdele-seritten-inci-bilezik-yapmak

ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*