Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

1

 

Kurdele Toka Yap

Kumaştan kurdele toka yapılışı ile ilgili bu anlatımdan sonra sizde kendi el yapımı tokanızı yapabileceksiniz. Kolay toka yapımı sayesinde birçok farklı çeşitte tokalarınız olacak. Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel kurdele toka çalışmasını kısa sürede tamamlayıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Okula giden kız çocuklarınıza özellikle bu güzel takı çalışmasını yapmanızı öneririm.

Hem onlar mutlu olsunlar. Hem de güzel bir vakit geçirerek sizde bu güzel takıların sahibi olun. Kolay yapılan takı çalışmaları veya evde yapılan toka çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

kurdele-toka-yapilisi

Bau der Bandschnalle – construction of ribbon buckle – la construction de ruban boucle – konstruktion af bånd spænde – construção de fita fivela – costruzione di nastro fibbia

 

Daha önce paylaştığımız Gramafon Kağıdından Bonzai Ağacı Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Neslihan dedi ki:

    çok güzel bir makale olmuş toka baya güzel olmuş bilgi için teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir