Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım


Kurdele Toka Yap

Kumaştan kurdele toka yapılışı ile ilgili bu anlatımdan sonra sizde kendi el yapımı tokanızı yapabileceksiniz. Kolay toka yapımı sayesinde birçok farklı çeşitte tokalarınız olacak. Evde kolayca yapabileceğiniz bu güzel kurdele toka çalışmasını kısa sürede tamamlayıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Okula giden kız çocuklarınıza özellikle bu güzel takı çalışmasını yapmanızı öneririm.

Hem onlar mutlu olsunlar. Hem de güzel bir vakit geçirerek sizde bu güzel takıların sahibi olun. Kolay yapılan takı çalışmaları veya evde yapılan toka çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

kurdele-toka-yapilisi

Bau der Bandschnalle – construction of ribbon buckle – la construction de ruban boucle – konstruktion af bånd spænde – construção de fita fivela – costruzione di nastro fibbia

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kurdele Toka Yapılışı Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*