KURDELEDEN GÜL ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Kurdeleden gül çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak bu kolay ve keyifli çalışmayı kurdele şeridinden yapıyorsunuz. Daha farklı çalışmalar da yapabilirsiniz.

Kurdeleden gül çiçek yapımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp süs çiçekler veya gül çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirmede yada süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Vazolara yapay çiçek yapmak veya kurdele şeridinden çiçek yapmak için paylaştığım çalışmayı keyifle yapabileceğinizi de söylemek isterim.

Kurdele şeridinden çiçek yapmak için kısa sürede yapabilirsiniz. Kurdele şeridiyle çiçek süs çalışmaları yapabilir ve evinizde çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Kolay yapılan kurdele şerit çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede yapımını öğrenerek aşamalı çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

 

 

Bu tür çalışmaları komşularınıza da öğretebilirsiniz. Süs çalışmaları yapmayı seviyorsanız sizde eğlenceli çalışmalarla evinizde güzel süs etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kurdeleden-gul-cicek-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KURDELE ŞERİTTEN İNCİ BİLEZİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir