Kurdeleden Gül Yapılışı


kurdeleden-gul-yapimi5-699x415

Kurdeleden Gül Yapılışı

Kurdeleden nasıl gül yapılır? bu sorunuza cevap arıyorsanız? bu yazımızı takip edin. Resimli anlatımları uygulayarak sizde kolaylıkla ve basit bir şekilde kurdeleden gül yapabilirsiniz. Kurdeleden nasıl gül yapılır diyorsanız altta birkaç adımda bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kurdele gül yapmak için paylaştığımız çalışmaları sizde keyifle yapabilir ve evde her yerde kullanabilirsiniz. Kurdele kumaşından çiçek yapmak veya süs yapmak gibi değişik çalışmaları daha önce de paylaşmıştık.

Evde yapay çiçek yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmanın benzerlerini sitemizde fazla fazla bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri kısa adımlarla çiçek yapımıyla alakalı çalışmayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kurdeleden-gul-yapimi

kurdeleden-gul-yapimi2


kurdeleden-gul-yapimi3

kurdeleden-gul-yapimi4

kurdeleden-gul-yapimi5

Gemachte Band Rosen – made ribbon roses – faites de rubans roses – rose nastro fatte – rosas feitas de fita – lavet bånd roser

Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kurdeleden Gül Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*